MaaşAllah fotoğraflardan islam kokuları geliyor.Güllerin açmasına az mı kaldı ne? MaaşAllah
yasin - TURKEY
Ya rabbim bütün güzellikler sana aittir.sen en güzelsin senin yarattıklarında güzeldir. Maşallah hocamız Allahın sonsuz güzelliğinin bir tecellisi.
burak - TURKEY
Sayin Adnan Oktar Hocam!Ve Siz degerli okuyucular;Allahin Rahmeti ve Bereketi Sizlerin uzerinize olsun!Ben Elhamdulillah Sahit oluyorumki;Sayin Adnan Hocamiz;Diplomasiyle Herseyin olabilecegini gostermekte;Allah ondan ve Ona yardim edenlerden razi olsun!Benim Ise saygi gosterdigimin asil yani;Isin Orijinal olmasidir.Lakin Ben orijinal olmayi copiye yeglerim.Ben askerligimi Fransada yaptim,ve Turkiyeden muaf oldum.Adimi degistirmedim Babam verdigi için.Soyadimida degistirmedim Ulkem verdigi için.Ben bunlardan birisini degistiremezdim.çunku Fransizlarin Bir Atasozu vardir"Baskalarinin Ozgurlugunun basladigi yerde Bizimkisi biter.Bende Sevgili Ataturkun bir sozunu hatirlatiyorum"Yurtta sulh Cihanda sulh.Size hiç gizlememki Ben ikincisini tercih ederim Insallah.Ben tum TURK dunyasina sesleniyorum Innsaallah;Ben diyorumki Allaha Hamd olsunki Beni TURK olarak yaratti.INSAALLAH Turk ve Islam Birligi en kisa zamanda kurulur.Ben Gerekirse Bu yolda Son kurusuma kadar hepsini harcarim.InsaALLAH ALLAH Bana bu konuda yol gosterir.ALLAH Her istediginize hidayet versin.Ve sizi hiç yildirmasi ve azim ve Maddi ve Manevi yardimda bulunsun.INSAALLAH. Saygilarimla ESSELAMUN ALEYKUM ve Rahmeti uzerinize olsun.
Ismail Karakus - FRANCE
Sayın Adnan Oktar hocamızdan Allah razı olsun.Bunların hepsi gösterdi ki bizlerin hocamıza ihtiyacımız var.İnsaAllah en yakın zamanda türk-islam birliği kurulur ve bütün dünya huzur ve barışa kavuşur.Selam ve dua ile.
mümin vatansever - TURKEY
Yorum Yazın